Anna Włodarczak – Ginekolog

Anna Włodarczak – Ginekolog

OFERTA:
Regularne wizyty i ginekologa są bardzo wskazane dla każdej kobiety. Dzięki prowadzeniu profilaktyki i regularnym badaniom w miejscach jak nasz gabinet ginekolog Warszawa Anna Włodarczak, jest możliwość szybkiego wykrycia potencjalnych chorób. Warto pamiętać, że nawet najbardziej niebezpieczne choroby, jeżeli są wykryte odpowiednio wcześnie są w pełni uleczalne. Gabinet ginekolog Warszawa Anna Włodarczak oferuje między innymi leczenie zachowawcze, porady oraz badania profilaktyczne, leczenie nadżerek, czy też profilaktyczną walkę z rakiem szyjki macicy poprzez szczepienia. 
Przed pierwszą wizytą warto jest odpowiednio się do niej przygotować. Proszę zabrać Wszelkie dokumenty medyczne jakie posiadacie. 
O MNIE: Jako ginekolog mogę pochwalić się ponad 20 lenim stażem. Specjalizuję się w ginekologii dziecięcej i w tej dziedzinie mam największe doświadczenie. Na Akademii medycznej w Warszawie Ukończyłam specjalizacją drugiego stopnia. Kwalifikacje podnoszą również na licznych kursach oraz szkoleniach. 
NAZWA FIRMY: Ginekolog Warszawa Anna Włodarczak
ADRES: Krasińskiego 16, 00-001 Warszawa
TELEFON 22 869 93 16

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *